ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΧΟΛΕΙΟΥ - Παρασκευή 12 ΜαΊΟΥ 2017 -

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΑΛΑΣ

Ταχ. Δ/νση: Σκάλα Λακωνίας, ΤΚ 23 051

Ηλ. Ταχυδρ.: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Πληροφορίες:  Βασιλάκου Κυριακούλα

Τηλ. - Φαξ: 27350 22377

Σκάλα  03/04/ 2017

Αρ.Πρωτ. Φ.23/ 333

ΠΡΟΣ:  Δ.Δ.Ε. Λακωνίας

Σπάρτη

ΘΕΜΑ: « Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος»

Η Διεύθυνση του Γυμνασίου Σκάλας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπ’ όψιν ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, την προγραμματισμένη ημερήσια εκδρομή των μαθητών/-τριών και των τριών τάξεων του Γυμνασίου, την Παρασκευή 12 /05/2017 από τις 7:30 π.μ έως 08:45μ.μ. περίπου σύμφωνα με τις παρακάτω προδιαγραφές:

α) Προορισμός: Αρχαία Μεσσήνη - Καλαμάτα

β) Προβλεπόμενος αριθμός συμμετεχόντων: 91 μαθητές/-τριες και 10  συνοδοί-καθηγητές

γ) Μεταφορικό μέσο: μισθωμένο λεωφορείο

δ) Ζητούμενες υπηρεσίες - πρόγραμμα επίσκεψης : Σκάλα – Αρχαία Μεσσήνη - Καλαμάτα - επιστροφή στη Σκάλα.

ε) Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή.

Οι κλειστές προσφορές θα πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση του σχολείου μας μέχρι και την  Τρίτη  02– 05 - 2017 και ώρα 11:00 π. μ. και να περιέχουν:

α) την τελική συνολική τιμή του ταξιδιού,

β) την οικονομική επιβάρυνση ανά μαθητή και

γ) υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ (εκτός από το ΚΤΕΛ, βάσει του ν. 2446 άρθρο 1 παρ. 2.β) ή βεβαίωση συνδρομής των νόμιμων προϋποθέσεων για τη λειτουργία τουριστικού γραφείου.

ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΘΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ.

Η  Διευθύντρια

Βασιλάκου Κυριακούλα ΠΕ01